کمک بانک پاسارگاد به زلزله زدگان غرب کشور

در پی وقوع زلزله غم‌انگیز در استان‌های غرب کشور و جان باختن و مجروح شدن شماری از هم‌میهنان عزیزمان، شرکت نسیم سلامت بانک‌پاسارگاد کمک‌های پزشکی و دارویی را مستقر کرد و تعداد ۱۰ هزار تخته پتو و یکصد چادر امدادی به مناطق زلزله‌زده ارسال شد.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط‌ عمومی بانک‌پاسارگاد، ضمن تسلیت و ابراز همدردی با هم‌میهنانمان در منطقه غرب کشور، با اعلام این خبر گفت: شرکت نسیم سلامت بانک پاسارگاد در منطقه ازگله ثلاث باباجانی بیمارستان صحرایی جهت امدادرسانی به مجروحان از جمله انجام عمل‌های جراحی ضروری و همچنین انجام عمل‌های زایمان، با تجهیزات و امکانات کامل پزشکی ایجاد کرده‌است. علاوه بر این تعداد یکصد چادر امدادی در کنار بیمارستان، برای نگهداری و بستری بیماران مستقر شد.

وی ادامه داد: همچنین تعداد ۱۰ هزار تخته پتو به مناطق زلزله‌زده ارسال شده که با همکاری فرمانداری و هلال‌احمر در مناطق محرومی که مورد نیاز است در حال توزیع هستند.

کمک بانک پاسارگاد به زلزله زدگان غرب کشور

رفیعی تأکید کرد: به‌همین منظور شماره‌حساب ۲-۱۰۴۸۸۱۴۴-۸۱۰۰-۲۰۱ و شماره کارت ۷۷۷۷-۷۷۷۷-۲۹۷۷-۵۰۲۲ بانک‌پاسارگاد جهت اهدا کمک‌های نقدی هموطنان عزیز در نظر گرفته شده و بانکداران بانک پاسارگاد کمک‌های خود را به این حساب واریز خواهند کرد. وی در پایان ضمن تسلیت مجدد به ملت شریف ایران، از درگاه ایزد منان برای درگذشتگان این حادثه علو درجات، برای بازماندگان صبر و شکیبایی و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت کرد.

گفتنی است با توجه به حضور جمعی از قهرمانان تیم ملی کشتی ایران در منطقه، بخشی از هدایای بانک‌پاسارگاد به هم‌میهنان خسارت‌دیده، توسط رییس فدراسیون و اعضای تیم ملی کشتی کشور بین هم‌وطنانمان توزیع می‌شود.