حضور بیمه پاسارگاد در جلسه کارگروه اشتغال استانداری مازندران

حضور بیمه پاسارگاد در جلسه کارگروه اشتغال استانداری مازندران

اولین جلسه کارگروه اشتغال استانداری مازندران در سال جاری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران و کلیه مدیران کل سازمان های استان مازندران از جمله بنیاد شهید ، کمیته امداد ، اداره کل بهزیستی و اداره کل کار و امور اجتماعی در سالن همایش های استانداری با حضور حسین زاهدی مدیر منطقه ۱۰ و اسداله نصراله پور مدیر ارشد بیمه عمر و تامین آتیه کد ۹۱۴ برگزار شد.

در این همایش مدیر منطقه ۱۰ در خصوص خدمات بی شمار شرکت بیمه پاسارگاد در جهت همسویی با دولت و مردم و همچنین معرفی امکانات شعبه های سطح استان در جهت رفاه هر چه بهتر خدمات به مشتریان و بیمه گذاران صحبت کرد.

همچنین در خصوص افزایش و فروش بیمه های عمر و تأمین آتیه گفت: بیمه پاسارگاد استان مازندران با توجه به وجود ۹ شعبه، حدود ۲۷۰ نفر نماینده عمومی و بیش از ۱۰۰۰ نفر نماینده عمر و تأمین آتیه یک مجموعه خانواده بزرگ ۱۴۰۰ نفره را در سطح استان تشکیل داده و همچنین یک بنگاه کار آفرینی و اقتصادی تلقی می شود که با آمادگی کامل توانسته در سال تولید و اشتغال ، جوانان جویای کار را جذب و هم فرهنگ بیمه را ارتقا داده و هم با ایجاد شغل ، آینده شخصی و خانوادگی جوانان را تأمین نماید.

شرکت بیمه پاسارگاد توانسته در سال تولید ، اشتغال و آسایش عمومی هموطنان خود سهمی داشته باشد و آن ها را در زمینه نمایندگی بیمه عمر و تأمین آتیه با ارائه آموزش های تخصصی رایگان تربیت نموده و با اعطای کد نمایندگی بیمه عمر و تأمین آتیه زیر نظر بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به کشف استعدادهای جوانان بپردازد. در پایان معاون استانداری، استان مازندران از شرکت بیمه پاسارگاد قدردانی نمود.