بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

عبارت است از عقد قرارداد بین یک شرکت بیمه و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی که به‌موجب آن شرکت بیمه (بیمه‌گر) تکالیف و تعهداتی در مقابل شخص حقیقی یا حقوقی (بیمه‌گذار) بر عهده می‌گیرد که به مرگ و زندگی یک یا چند شخص حقیقی (بیمه‌شده) بستگی دارد، بیمه‌گر متعهد است که در انتهای مدت بیمه، چنانچه بیمه‌شده در قید حیات باشد سرمایه بیمه‌نامه را به بیمه‌گذار و چنانچه در طول مدت بیمه‌نامه، بیمه‌شده فوت نماید سرمایه بیمه‌نامه را به وراث و یا ذینفع بیمه‌نامه پرداخت نماید. بیمه‌گذار هم متقابلاً تعهد می‌نماید که مبلغ حق بیمه را به‌صورت یکجا در تاریخ شروع بیمه یا به‌طور اقساط در طی مدت بیمه به بیمه‌گر بپردازد.

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد چیست؟

در این بیمه‌نامه بیمه‌گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه‌ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز خواهند داشت. بیمه‌های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می‌شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می‌تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولاً بیمه‌شده را در مقابل خطر فوت بیمه می‌کند و ثانیاً مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه‌گذاری می‌نماید و نرخ سود آن سرمایه‌گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می‌نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه‌گذاری به‌دست آورد بخش عمده از آن را به‌عنوان مشارکت در منافع به بیمه‌گذار می‌دهد.

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

هدف از ارائه طرح بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد چیست؟

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق‌های بازنشستگی نشان‌دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق‌ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه‌نامه‌ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات می‌تواند تأمین‌کننده سرمایه‌ای یکجا در سنین بالا بوده و تأثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.


بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

این بیمه نامـه از ترکیب بیمه‌های به شرط فوت و بیمه‌های به شرط حیات تشکیل یافته است. در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه، علاوه بر تأمین منابع لازم برای تشکیل سرمایه‌ای در آتیه، امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز خواهند داشت. بیمه‌های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می‌شود، طرفداران زیادی داشته و مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است. سرمایه تشکیل شده در این بیمه نامه علاوه بر پشتوانه مالی در دوران پـیـری و بـازنشستـگـی می‌تواند برای تأمین مواردی از قـبیل: تهیه مسکن، هزینه‌های ازدواج، هزینه‌های تحصیل فرزندان و … مورد استفاده قرار گیرد. بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق‌های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق‌ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجـه هستند طـراحـی بیمه نامه‌ای بـا تشکیل سـرمایه در صـورت حـیات می‌تواند تأمین کننده سرمایه‌ای یکجا در سنین بالا بوده و تأثیر مهمی‌در افزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی داشته باشد.

بیمه عمر به شرط فوت پاسارگاد

دربیمه عمر به شرط فوت، بیمه پاسارگاد تعهد می‌نماید در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار در صورت فوت بیمه شده سرمایه بیمه را به استفاده کننده (گان) تعیین شده در بیمه نامه بپردازد. در حال حاضر انواع بیمه عمر که توسط این شرکت عرضه می‌گردد عبارتند از:

بیمه عمر زمانی (با مدت محدود) با سرمایه ثابت

بیمه عمر زمانی با سرمایه ثابت بیمه نامه‌ای است که در طول مدت بیمه سرمایه بیمه تغییر نمی‌نماید در این نوع بیمه شرکت تعهد می‌کند که در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار. برای مدت زمانی معیین و در صورتی که بیمه شده در خلال آن مدت فوت نماید، مبلغ بیمه توافق شده را به استفاده کننده (گان) از قرارداد بپردازد. این نوع بیمه نامه به دو صورت انفرادی (برای یک نفر) و گروهی (برای اجتماعی از بیمه شدگان، ازقبیل کارکنان کارخانه‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و …) صادر می‌گردد.

بیمه عمر زمانی (با مدت محدود) با سرمایه نزولی

ایـن نوع بیمـه نامـه که صـدور آن مورد استقبال نیز قرارگرفته، به صورت مستقل و یا مکمـل بیمه عمـر صـادر می‌شود، بیمه‌ای است کـه با هدف حمـایت شخص بیمـه شـده در مقـابـل بدهـی‌های او طرح ریزی گردیده و مبلغ بیمه سال به سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه نامه کاهش می‌یابد و سرانجام درتاریخ انقضاء بیمه نامه به صفر می‌رسد. این نوع بیمه نامه که به بیمه عمر مانده بدهکار نیز معروف است در بیمه پاسارگاد به صورت انفرادی و گروهی عرضه می‌شود.

بیمه عمر مکمل بازنشستگی

وضعیت اقتصادی جامعه به گونه‌ای است که فشار زیادی بر روی طبقات کم درآمد و مخصوصاً اقشار بازنشسته احساس می‌گردد. این مورد و بسیاری از موارد دیگر ما را بر آن داشت تا بیمه‌ای تحت عنوان “بیمه عمر و تأمین آتیه – مکمل بازنشستگی” را طراحی کنیم. این بیمه نامه مخصوص سازمانها، ارگان‌ها و به‌طور کلی شخصیتهای حقوقی طراحی شده تا سرمایه‌های انسانی زیر مجموعه خود را تحت پوشش این بیمه نامه قرار دهند و از این طریق آرامش و طیب خاطری حاصل گردد. تمرکز این بیمه نامه بیشتر بر روی ایجاد یک پس اندازی طلایی جهت تأمین مقرری و مستمری پس از پایان بیمه نامه می‌باشد. در این بیمه نامه به غیر از پوشش فوت به هر علت، در صورت تمایل بیمه شده پس از پایان قرارداد بیمه، مستمری و مقرری طبق درخواست بیمه شده برقرار می‌گردد. همچنین بیمه شده می‌تواند از پوشش‌ها و مزایای ویژه این بیمه نامه به شرح زیر بهره مند گردد:

برقراری مستمری مکمل بازنشستگی در دوران فراغت از کار

برقراری مستمری مکمل بازنشستگی در دوران فراغت از کار، آرامش خاطر را برای بازنشسته به همراه خواهد داشت. بیمه شده می‌تواند با گذشت حداقل ۳ سال از مدت بیمه نامه نسبت به برقراری مستمری به صورت دلخواه براساس سرمایه بیمه (اندوخته بیمه نامه) با دو درصد بیش از نرخ سود سپرده گذاری بانکی بلندمدت، اقدام نماید.

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

پوشش بیمه درمان تکمیلی در دوران فراغت از کار (تا ۸۰ سالگی)

پوشش بیمه عمر در دوران دریافت مستمری

این پوشش مزیتی است ازدیگر مزایای این طرح که بیمه شده با سن بالا از پوشش بیمه عمر با حق بیمه مناسب استفاده می‌نماید (تا سن ۸۰ سالگی)در حالی که استفاده از بیمه عمر در سنین بالا مستلزم انجام آزمایشات پزشکی مختلف و اثبات سلامت نسبی می‌باشد.

پرداخت سرمایه فوت بیمه شده

این بیمه نامه پوشش فوت به هر علت را در مدت بیمه نامه و دوران پرداخت مستمری داراست و بیمه گر متعهد می‌شود که در صورت فوت بیمه شده بنا به درخواست بیمه گذار بیمه گذار در هنگام صدور بیمه نامه ضریبی از حق بیمه را تا سقف ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به استفاده کننده (گان) تعیین شده از سوی بیمه شده، پرداخت نماید.

تناسب حق بیمه با افزایش حقوق

مشارکت کارفرما درپرداخت حق بیمه و سپرده

در این بیمه نامه، کارفرما (بیمه گذار) می‌تواند با پرداخت قسمتی از حق بیمه و تعهد پرداخت مابقی آن توسط شخص بیمه شده، در خرید این محصول مشارکت نماید. همان طور که اشاره شد بهترین راه برای مشارکت کارفرما در پرداخت حق بیمه، سپرده گذاری برای بیمه شدگان از محل ارزش بازخرید سنوات خدمت آنان می‌باشد.

مدت بیمه نامه و مدت پرداخت مستمری

مدت بیمه نامه برای پرداخت اقساط حق بیمه و تشکیل سرمایه حداقل ۳ سال و حداکثر ۳۰ سال تعیین شده است. هر یک از بیمه شدگان می‌توانند با گذشت حداقل ۳ سال از مدت بیمه نامه درخواست دریافت اندوخته بیمه را به‌صورت یکجا و یا برقرای مستمری نمایند. حداقل مستمری ۵ سال و حداکثر تا پایان عمر بیمه شده می‌باشد.

درصد سود دوران مستمری

سود سرمایه تشکیل شده تا استهلاک کامل آن در دوران مستمری برای مستمری‌های پنج ساله معادل سود سپرده‌های بانکی بلند مدت و تا ۲ درصد بیشتر از سود سپرده‌های بلند مدت برای مستمری‌های بیش از پنج سال محاسبه می‌شود.

بازخرید بیمه نامه

بیمه شده با تأیید بیمه گذار می‌تواند با پرداخت حداقل ۶ ماه از حق بیمه درخواست بازخرید بیمه نامه را داشته باشد. در این صورت سرمایه بیمه به کسر هزینه کارمزد و سایر هزینه‌های اداری قابل استرداد می‌باشد.

مزایای ویژه بیمه عمر

بیمه عمر راهی مطمئن و قابل اعتماد برای حفاظت و کمک به شما

شرایط و مزایای ویژه بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد کاملاً انعطاف پذیر بوده بگونه ای که منطبق برشرایط و نیازهای شما طراحی گشته و در طی مدت اعتبار بیمه نامه می‌تواند همراه و همگون بانیازهای شما شرایط قراداد تغییر یابد بدون آنکه نیازی به فسخ یابازخرید آن باشد.

انعطاف پذیری در نحوه پرداخت حق بیمه

چنانچه بیمه شده درسررسیدبعدی بیمه عمر و تامین آتیه خویش به دلایلی قادربه پرداخت حق بیمه نبوده و نقدینگی کافی بدین منظور دردسترس وی نباشد،می‌تواندحق بیمه پرداختی خودراتقلیل دهدتا بیمه نامه وی ادامه پیدا کند.
چنانچه بیمه شده تمایل به افزایش یا کاهش حق بیمه داشته باشد می‌تواند تغییرات مورد نظر خویش را بر بیمه نامه اعمال نماید. بیمه شده قادر است که حق بیمه عمر و تامین آتیه را که پرداخت می‌نماید هر ساله (افزایش دهد)تعدیل نماید.

این امر دارای دو مزیت است:

با تعدیل حق بیمه پرداختی می‌توان سرمایه اصلی بیمه عمر که همان سرمایه فوت می‌باشد را تعدیل نمود. تعدیل بدان معنی است که سرمایه بیمه عمر هر سال نسبت به سالهای پیشین افزایش می‌یابد و با گذشت زمان و در نظر گرفتن تورم ارزش آن به روز نگاه داشته می‌شود. دیگر آنکه باتعدیل حق بیمه پرداختی بصورت مستمر اندوخته حاصل ازسرمایه گذاری نیز پیشرفت مناسبتری داشته و به گونه ای قابل توجه افزایش خواهد یافت.

افزایش سرمایه اصلی بیمه عمر (سرمایه فوت طبیعی)

این نکته حائز اهمیت است که گاهاً بدلیل بوجود آمدن پاره ای از تغییرات در ساختار خانواده آنها نیاز بیشتری به تامین مالی خواهند داشت، این امر می‌تواند به طور مثال به واسطه پیوستن عضوی جدید به اعضای خانواده ما تحقق یابد. چنانچه بیمه شده به دلایلی مایل باشد خانواده خویش را از تامین مالی بیشتری برخوردار سازد می‌تواند سرمایه بیمه عمر خویش را افزایش دهد.

تعدیل سرمایه اندوخته بیمه عمر

بیمه شده می‌تواند نرخ تعدیل سرمایه فوت بیمه عمر خویش را افزایش دهد. اهمیت افزایش نرخ تعدیل سالانه هنگامی‌آشکار می‌گردد که پیشرفت و رشد بیشتر سرمایه فوت بیمه عمر به منظور مقابله با تورم مد نظر باشد. پیشرفت همگون و مناسب سرمایه فوت بیمه عمر با تورم ارزش آن را همواره به روز نگاه می‌دارد. این در حالی است که اگر سرمایه بیمه عمر منتخب شما در حال حاضر برای خانواده تا حدودی کارگشا باشد با انتخاب نرخ تعدیل سرمایه فوت مناسب، در آینده نیز پس از گذشت چند سال این مبلغ به اندازه امروز کارگشا خواهد بود.

کاهش سرمایه بیمه عمر و یا تقلیل نرخ تعدیل

در صورتیکه بیمه شده تمایل به کاهش سرمایه بیمه عمر و یا تقلیل نرخ تعدیل سرمایه بیمه عمر داشته باشد در تدوین شرایط منطبق بر میل خویش مخیل خواهد بود. بیمه شده همچنین می‌تواند نرخ تعدیل سرمایه بیمه عمر را برابر صفر منظور نماید.

مزیت ویژه در پرداخت سرمایه فوت و اندوخته بیمه نامه:

بیمه پاسارگاد علاوه بر اینکه در صورت فوت بیمه شده سرمایه فوت را پرداخت می‌نماید، اقدام به پرداخت تمامی‌ذخیره‌های ریاضی بیمه نامه و اندوخته حاصل از سرمایه گذاری‌های صورت گرفته ذخیره ریاضی را نیز می‌نماید.

اعطای وام در هر لحظه که بخواهید!

اندوخته پس اندازی شما در بیمه عمر و پس انداز ، با پرداخت حق بیمه شکل گرفته و دارائی بیمه نامه شما محسوب می‌شود . شما می‌توانید در مواقع ضروری تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید اندوخته بیمه نامه خود وام دریافت کنید . این وام می‌تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید . نکته خیلی مثبت این وام این است که هنگامی‌که شما وام دریافت می‌کنید پوشش‌های بیمه ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت . هیچ پس اندازی خاصیت اصلی و ممتاز بیمه عمر را که پرداخت سرمایه در صورت فوت پس انداز کننده است را ندارد . متخصصین در مقایسه انواع پس اندازها با توجه به جمیع عوامل به بیمه عمر نمره ۸۸ و به پس انداز بانکی نمره ۴۴ داده اند!!!

افزایش تضمین شده سرمایه بیمه عمر

با طرح بیمه عمر و آتیه پاسارگاد نگرانی‌های شما نسبت به نرخ سود و بهره بانک‌ها و نوسانات بازار سهام برطرف خواهد شد . حداقل میزان سود سالانه تا دو سال اول بیمه نامه ۱۶% ،دوسال بعد ۱۳% و ادامه مدت قرارداد ۱۰% بوده و بیمه پاسارگاد با توجه به توان سرمایه گذاری بالای گروه مالی پاسارگاد ، وجوه حاصل از اندوخته‌های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه گذاران خود را سرمایه گذاری نموده و علاوه بر تضمین سود ، سالانه ۹۰% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری را بین بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم ، و سرمایه آنان را سالانه تعدیل می‌نماید .

تامین خاطر و آرامش خیال

همگی ما تصویری از آینده را تجسم می‌نماییم که در آن رفاه و امنیت مالی خانواده خویش که خواسته قلبی برای همه ماست ، درخشش می‌نماید . آنجه ما را در رسیدن به این هدف نائل می‌نماید ، حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالیانی که پیش رو داریم . اگر این سالیان و آنچه حاصل گذر زمان است آن قدر که ما انتظار داریم به درازا نیانجامد جبران آن با چه کسی است؟ بیمه عمر مناسب ، تصویری را که ما از آینده تجسم می‌نماییم جاودانه می‌نماید . آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما حداقل حاصل آن است که خود به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است .

پوشش بیماری‌های خاص

هنگامی‌که شما احتیاج به درمان پزشکی دارید از پوشش بیمه ای این بیمه نامه می‌توانید استفاده نمایید . در این بیمه نامه بیمه شده خود را در مقابل هزینه‌های سنگین بیماری‌های خاص بیمه می‌کند و بدون نیاز به ارائه صورت هزینه می‌تواند از سرمایه بیمه بیماری‌های خاص بیمه عمر بهره مند شود . همچنین سایر پوشش‌های بیمه ای نیز کماکان ادامه خواهد یافت . پوشش تکمیلی ابتلا به بیماری‌های خاص (تا سن ۶۰ سالگی) تا سقف ۲۵ میلیون تومان (متمایزباسایرشرکتهای بیمه ای)به ازای هر بیماری خواهد بود . بیماری‌های تحت پوشش : سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی عروق قلب ، پیوند اعضای اصلی بدن ، سرطان. در بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد برای هر بیماری سقف ۲۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و با استفاده از یک پوشش ، امکان استفاده از پوشش‌های دیگر در همان سال یا سالهای بعد نیز وجود دارد که یکی از بزرگترین مزایای این بیمه نامه می‌باشد .

معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی

هر بیمه گذاری که پرداخت حق بیمه را به عهده دارد ، در صورت از کار افتادگی از پرداخت ادامه حق بیمه‌ها معاف (معافیت تا قبل از سن ۶۰ سالگی امکان پذیر است) می‌شود . این امر به ادامه پوشش خدشه ای وارد نمی‌کند و سایر شرایط بیمه نامه ادامه دارد . این پوشش به شما این امنیت و آرامش را می‌دهد که اگر سرپرست خانواده بر اثر حادثه کاری ، از کارافتادگی دائم و کامل برای وی اتفاق افتاد ، تمامی‌حق بیمه را بیمه گر پرداخت می‌کند و در انتهای قرار داد نیز ، تمامی‌موجودی صندوق به وی پرداخت می‌گردد .

پوشش فوت طبیعی

در صورتی که فوت طبیعی باشد معادل ۳۰۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه اصلی به ذینفع قرار داد پرداخت می‌گردد . به عنوان مثال فردی که ماهانه با پرداخت ۵۰ هزار تومان حق بیمه خود را بیمه می‌کند اگر بر اثر فوت طبیعی از بین برود ، طبق این فرمول به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می‌شود : مبلغ حق بیمه ماهانه ضرب در عدد ۳۰۰ = پانزده میلیون تومان ، که از لحظه شروع قرارداد بیمه شونده تحت پوشش بیمه فوت طبیعی قرار می‌گیرد . همچنین در زمان فوت بیمه شده علاوه بر سرمایه فوت ، سرمایه تشکیل یافته از محل حق بیمه در زمان فوت (سرمایه به شرط حیات) نیز به استفاده کنندگان پرداخت خواهد شد .

پوشش فوت در اثر حادثه

در صورتی که فوت بر اثر حادثه باشد ، معادل ۹۰۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه فوت طبیعی + سرمایه اصلی ، به ذینفع قرارداد پرداخت می‌گردد . به عنوان مثال فردی که ماهانه با پرداخت ۵۰ هزار تومان حق بیمه خود را بیمه می‌کند ، اگر بر اثر حادثه فوت کند ، طبق این فرمول به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می‌شود : مبلغ حق بیمه ماهانه ضرب در عدد ۹۰۰ = چهل و پنج میلیون تومان+سرمایه فوت طبیعی=۶۰میلیون تومان ، که از لحظه شروع قرارداد فرد تحت پوشش بیمه فوت بر اثر حادثه قرار می‌گیرد . همچنین چنانچه بیمه شده در طول مدت قرارداد در اثر حادثه فوت نماید ، علاوه بر سرمایه بیمه عمر ، سرمایه بیمه حادثه ، و نیز سرمایه تشکیل یافته از محل بیمه (سرمایه به شرط حیات) نیز به استفاده کنندگان از قرارداد پرداخت می‌گردد .

معافیت مالیاتی

سرمایه پرداختی در بیمه عمر و تامین آتیه به هر میزان که باشد ، از مالیات معاف است و در صورت فوت بیمه شده نیز ، مشمول مالیات بر ارث نخواهد بود . سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه ، سرمایه بیمه حادثه ، و سرمایه بیمه بیماری‌های خاص ، به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبالغ پرداختی به بیمه گذار و استفاده کنندگان ، تابع قانون ارث نمی‌باشد .

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

شرایط عمومی‌ بیمه نامه

تعاریف :

 • بیمه گر: شرکت بیمه پاسارگاد می‌باشد .
 • بیمه گذار: شخص حقیقی یا حقوقی است که قرارداد بیمه را با بیمه گر منعقد و پرداخت حق بیمه را به ترتیب مندرج در بیمه نامه تعهد می‌کند .
 • بیمه شده: شخص حقیقی است که فوت و یا حیات او موضوع قرارداد بیمه و سن و وضع مزاجی و سلامتی او پایه محاسبه حق بیمه است .
 • استفاده کننده: شخص حقیقی یا حقوقی است که بیمه گذار ، قرارداد بیمه را به نفع او منعقد ساخته است .
 • موضوع بیمه: یکی از انواع بیمه‌های عمر است که در شرایط خصوصی بیمه نامه ذکر شده است .

ماده ۱- حقوق ناشی از قرارداد :

این قرارداد شرکت بیمه پاسارگاد و بیمه گذار بر اساس اظهارات کتبی بیمه گذار و بیمه شده در برگ پیشنهاد بیمه و پیوست‌های احتمالی که جزء لاینفک بیمه نامه می‌باشد و این شرایط عمومی‌تنطیم گردیده و مورد توافق طرفین می‌باشد . گزارش پزشکان معاینه کننده و مدارک ضمیمه این گزارشات نیز بر اساس این قرارداد می‌باشد . در صورتی که بیمه شده و بیمه گذار شخص واحدی نباشد ، رضایت کتبی بیمه شده و هم چنین در مورد بیمه شده ای که اهلیت قانونی نداشته باشد ، موافقت ولی یا قیم او ضروری است . در غیر این صورت بیمه نامه باطل است .

ماده ۲- اعتبار قرارداد بیمه و لازم الاجرا بودن مندرجات آن :

۱-۲- هرگاه در مورد سوابق روحی و جسمی‌بیمه شده که به وسیله معاینه پزشکی قابل تشخیص نیست و پزشک ناچار باشد به اظهارات بیمه شده اکتفا نماید ، معلوم شود که بیمه شده از اظهار مطالبی به طور غیر عمد خودداری نموده و یا اظهارات نامبرده در این گونه موارد به صورت غیرعمد مطابق با واقعیت نبوده و این امر موضوع خطر را تغییر داده و یا از اهمیت آن در نظر بیمه گر کاسته باشد ، بیمه گر حق و اختیار دارد :

۱-۱-۲- در صورت اثبات اظهارات خلاف واقع قبل از وقوع خطر ، قرارداد بیمه را فسخ و یا این که در صورت تمایل بیمه گذار به پرداخت حق بیمه اضافی ، آن را ادامه دهد . در صورت فسخ قرارداد ، حق بیمه دریافتنی بابت خطر فوت برای مدت زمان بین تاریخ شروع تا هنگام فسخ قرارداد به بیمه گر تعلق می‌گیرد و مازاد آن به علاوه ذخیره ریاضی به بیمه گذار مسترد خواهد شد .

۲-۱-۲- در صورت اثبات اظهارات خلاف و یا کتمان حقایق پس از وقوع خطر موضوع بیمه ، تعهد بیمه گر به نسبت حق بیمه پرداختی و حق بیمه ای که بایستی در صورت اظهار خطر به صورت کامل و واقع پرداخت شده باشد ، کاهش می‌یابد .

۳-۱-۲- چنانچه موارد خلاف اظهار شده از جانب بیمه گذار و یا بیمه شده از مواردی باشد که در صورت علم و اطلاع بیمه گر به آن از عقد قرارداد خودداری می‌نمود ، قرارداد باطل و نود درصد از حق بیمه‌هایی که از بیمه گذار دریافت گردیده به او مسترد خواهد شد .

۲-۲- چنانچه اظهارات خلاف واقع و یا کتمان حقایق از طرف بیمه گذار و یا بیمه شده عمدی باشد ، بیمه نامه باطل و حق بیمه پرداخت شده قابل استرداد نخواهد بود .

۳-۲- آثار قانونی ناشی از قرارداد ، منوط به امضای آن از جانب بیمه گر و پرداخت اولین قسط حق بیمه از سوی بیمه گذار می‌باشد ، مشروط بر این که تغییری در وضعیت سلامت بیمه شده به وجود نیامده باشد .

۴-۲- حدود مسئولیت و تعهدات طرفین و همچنین نحوه استفاده از مزایای قرارداد تعیین و تعریف شده است . هر گونه تغییر در شرایط قراردادی به موجب اوراق الحاقی بوده و الحاقی صادره جزء لاینفک قرارداد بیمه تلقی خواهد شد .

۵-۲- چنانچه مطالب مندرج در قرارداد بیمه یا الحاقی‌های آن مورد موافقت بیمه گذار نباشد ، بیمه گذار اختیار دارد حداکثر ظرف مدت سه هفته از تاریخ صدور ، تقاضای اصلاح آن را بنماید . بدیهی است پس از انقضای مدت مذکور مطالب مندرج در قرارداد مورد قبول بیمه گذار خواهد شد .

۶-۲- در صورتی که شرایط جدیدی توسط بیمه گر به نفع بیمه گذاران وضع شود و بیمه گذاری تقاضای استفاده از آن شرایط را بنماید ، بیمه گر در صورت موافقت با تقاضای آن بیمه گذار ، با صدور الحاقی ، حق استفاده از آن شرایط را به بیمه گذار می‌دهد .

۷-۲- در صورتی که بیمه گذار ظرف مدت ۳۰ روز پس از صدور بیمه نامه نسبت به فسخ بیمه نامه اقدام نماید ، بیمه نامه فسخ ، و کلیه هزینه‌های معاینات و آزمایش‌های پزشکی به عهده وی خواهد بود .

۸-۲- این قرارداد جزدر مورد اثبات تقبل موضوع بند (۱-۲) ماده ۲ برای طرفین لازم الاجراء است .

ماده ۳- پرداخت حق بیمه :

۱-۳- حق بیمه به اقساط سالانه در اول هر سال بیمه ای باید پرداخت گردد .

۲-۳- حق بیمه سالانه بنا به تقاضای بیمه گذار ممکن است به اقساط ماهانه،سه ماهه،شش ماهه وسالانه تقسیط شود.

۳-۳- در صورت فوت بیمه شده در اثناء یکی از سال‌های بیمه ای ، اگر حق بیمه آن سال تماما پرداخت نشده باشد بیمه گر باقیمانده حق بیمه آن سال را از سرمایه بیمه قابل پرداخت به استفاده کننده از بیمه نامه کسر خواهد کرد .

۴-۳- پرداخت حق بیمه در صورتی معتبر خواهد بود که به صندوق شرکت و یا شعب آن و در مقابل قبض رسمی‌شرکت انجام شده و یا به روش دیگری که بیمه گر تعیین کرده باشد صورت پذیرد .

۵-۳- اقساط حق بیمه در سررسید تعیین شده باید پرداخت گردد و حداکثر مهلت پرداخت هر قسط ۳۰ روز از تاریخ سررسید آن قسط خواهد بود .

۶-۳- در صورت تأخیر بیش از ۳۰ روز در پرداخت قسط حق بیمه ، یا قسمتی از آن به یکی از دو حالت زیر عمل خواهد شد :

۱-۶-۳- بیمه نامه‌هایی که حق بیمه آن کمتر از ۶ ماه تمام پرداخت شده باشد خود به خود بدون هیچ گونه تشریفاتی فسخ و حق بیمه پرداخت شده قابل استرداد نیست .

۲-۶-۳- بیمه نامه‌هایی که لااقل حق بیمه ۶ ماه تمام آن پرداخت شده باشد به بیمه ای با سرمایه بیمه ای کمتر به نام مخفف تبدیل می‌گردند و حق بیمه دیگری بابت این بیمه دریافت نمی‌شود.

ماده ۴- برقراری مجدد بیمه نامه :

۱-۴- بیمه گذار در طول مدت اصلی بیمه نامه در صورت رضایت بخش بودن وضع مزاجی بیمه شده می‌تواند تقاضای برقراری مجدد بیمه نامه فسخ و یا مخفف شده را با شرایط ذیل بنماید .

۱-۱-۴- از سررسید اولین قسط حق بیمه تادیه نشده بیمه نامه مخفف شده بیش از سه سال نگذشته باشد .

۲-۱-۴- از سررسید اولین قسط حق بیمه تادیه نشده بیمه نامه فسخ شده بیش از یکسال نگذشته باشد .

۳-۱-۴- اقساط حق بیمه معوقه با در نظر گرفتن جریمه تاخیر پرداخت گردد . (جریمه تاخیر در پرداخت حق بیمه مازاد بر ۳۰ روز به ازاء هر ماه و کسر ماه ۵/۱ درصد حق بیمه است .)

۲-۴- بیمه گر برای برقراری مجدد اعتبار بیمه نامه حق دارد که به هزینه بیمه گذار از بیمه شده معاینه پزشکی به عمل آورد .

تبصره : در صورتی که حق بیمه به صورت غیر مستقیم و به حساب بیمه پاسارگاد واریز گردد ، بیمه نامه با رعایت بند ۱-۴ و ۲-۴ معتبر خواهد بود .

ماده ۵- حقوق بیمه گذار در مورد اندوخته بیمه نامه :

اندوخته ای که از این بیمه نامه نزد بیمه گر تشکیل می‌شود حقوقی برای بیمه گذار ایجاد می‌کند .

۱-۵- ارزش بازخرید : بیمه گذار از ابتدای ماه هفتم سال اول بیمه ای می‌تواند بیمه خود را به بیمه گر واگذار و ارزش بازخرید بیمه نامه را بر طبق محاسبه بیمه گر ، از او دریافت کند .

۲-۵- دریافت وام : بیمه گذار می‌تواند از محل اندوخته بیمه نامه خود ، از بیمه گر وام دریافت کند . در این صورت تعهد بیمه گر تا میزان مبلغ وامی‌که به بیمه گذار داده ، یا تا میزان باقیمانده وام اگر به طور اقساطی بازپرداخت شود ، به اضافه سود مربوط به آن‌ها کاهش می‌یابد .

ماده ۶- انتقال قرارداد بیمه :

۱-۶- بیمه گذار با جلب موافقت بیمه گر و شخص بیمه شده ، اگر غیر از بیمه گذار باشد ، می‌تواند قرارداد بیمه خود را به هر یک از وسایل قانونی به دیگری انتقال دهد . در صورتی که بیمه گذار بیمه خود را به دیگری منتقل کند یا فوت شود و بیمه اش به ورثه اش منتقل گردد ، اگر کسی که بیمه به او انتقال داده شده یا ورثه بیمه گذار متوفی کلیه تعهداتی را که بیمه گذار اصلی بابت آن بیمه در مقابل بیمه گر داشته مانند بیمه گذار اصلی اجرا نمایند ، بیمه به نفع انتقال گیرندگان به اعتبار خود باقی خواهد ماند و انتقال گیرندگان ، بر طبق شرایط عمومی‌بیمه زندگی ، حق فسخ قرارداد بیمه را هم خواهند داشت .

۲-۶- انتقال دهنده مسئول پرداخت کلیه اقساط حق بیمه تا تاریخ انتقال است .

۳-۶- اگر انتقال گیرندگان ، اعم از ورثه یا دیگران متعدد باشند ، هریک از آنان بطور تضامنی مسئول پرداخت هر قسط سررسید می‌باشد به طوری که اگر یکی از آنان سهم خود را از قسط حق بیمه سررسید شده پرداخت نکند ، هیچ یک از انتقال گیرندگان حق استفاده از مزایای قرارداد بیمه انتقال یافته را نخواهد داشت .

ماده ۷- خطرات متمم :

سه خطر مشروط زیر قابل الحاق به هرگونه بیمه زندگی می‌باشند که وجه آنها در صورت فوت شخص بیمه شده در خلال مدت بیمه یا در انتهای آن مدت باید پرداخت شود ، مگر آنکه در شرایط خصوصی بیمه عمر از شمول بیمه استثناء شده باشند .

۱-۷- خطر مسافرت هوائی : اگر بیمه شده به عنوان مسافر عادی به وسیله هواپیمای مسافری یا ارباس در خطوط حمل و نقل تجاری مجاز مسافرت کند بدون پرداخت حق بیمه اضافی و بدون احتیاج به دادن اطلاع قبلی به بیمه گر تحت پوشش بیمه ای قرار می‌گیرد . فوت ناشی از مسابقه سرعت و پروازهای اکتشافی و آکروباسی و هر نوع تمرین پرواز هوائی بیمه نمی‌شود و در صورت وقوع فوت در اینگونه پروازها تنها وجه اندوخته تا روز وقوع حادثه توسط بیمه گر پرداخت خواهد شد .

۲-۷- خطر جنگ : در صورتی که بیمه شده در نتیجه عملیات تعرضی و تدافعی و یا هر نوع حادثه دیگری که جنبه نظامی‌در مقابل نیروی مهاجم داشته باشد فوت نماید ، بیمه گر فقط اندوخته ریاضی بیمه را تا روز حادثه خواهد پرداخت . چنانچه بیمه شده به عنوان نظامی‌و یا تشکیلات نظامی‌تحت هر عنوان به جنگ فرستاده شود ، بیمه نامه از تاریخ تجهیز بیمه شده به بیمه معلق تبدیل می‌شود حتی اگر بیمه گر در اثر عدم اطلاع از وضع بیمه شده به دریافت حق بیمه ادامه داده باشد . در این صورت چنانچه به هر علتی خطری پیش آید ، بیمه گر فقط اندوخته ریاضی سرمایه بیمه را تا روز تعلیق خواهد پرداخت و حق بیمه‌های اضافی دریافتی احتمالی از تاریخ تعلیق مسترد خواهد شد . بیمه نامه معلق شش ماه پس از ختم عملیات جنگی و یا برگشت بیمه شده به حال عادی و با در نظر گرفتن شرایط ماده ۴ این قرارداد به حال اولیه اعاده داده خواهد شد.

۳-۷- عملیات پلیسی ، عملیات نظامی‌محسوب خواهد شد .

ماده ۸- خطراتی که جبران نمی‌شود :

۱-۸- در صورتی که بیمه شده خودکشی کند و یا در اثر سعی در خودکشی فوت نماید بر اساس شرایط زیر عمل می‌گردد :

۱-۱-۸- هرگاه دو سال تمام از مدت بیمه نگذشته باشد فقط اندوخته بیمه نامه که از طرف بیمه گر تعیین می‌شود به استفاده کننده پرداخت خواهد شد .

۲-۱-۸- هرگاه دو سال تمام از مدت بیمه گذشته باشد تمام سرمایه بیمه پرداخت خواهد شد .

۲-۸- در صورتی که استفاده کننده یا یکی از استفاده کنندگان یا بیمه گذار سبب مرگ بیمه شده باشند در این صورت فقط سهم سایر استفاده کنندگان و در صورت عدم وجود استفاده کننده دیگر به وراث قانونی بیمه شده پرداخت خواهد شد .

ماده ۹- اختیار بیمه گذار در تغییر استفاده کننده :

۱-۹- بیمه گذار می‌تواند استفاده کننده از منافع بیمه زندگی را که در اختیار دارد با اخذ موافقت کتبی بیمه شده تغییر دهد مگر اینکه بیمه نامه را به دیگری انتقال داده و سند بیمه نامه را هم به منتقل الیه تسلیم کرده باشد .

۲-۹- بیمه گذار موظف است مراتب را کتباً با اعلام نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه هر یک از استفاده کنندگان جدید به بیمه گر اطلاع دهد .

ماده ۱۰- تاریخ امکان استفاده از سرمایه بیمه :

۱-۱۰- امکان قانونی استفاده از سرمایه بیمه از تاریخ فوت بیمه شده یا از تاریخ پایان مدت بیمه شروع می‌شود ولی اگر بیمه گذار یا استفاده کننده معین شده از طرف او از بابت بیمه نامه مربوط از بیمه گر وجهی دریافت کرده یا معامله ای نموده باشد ، تعهدات بیمه گر به میزان موجهی که قبلاً پرداخت کرده تقلیل خواهد یافت .

۲-۱۰- سرمایه بیمه در صورتی که بر اثر فوت بیمه شده قابل پرداخت گردد ، متعلق به ورثه قانونی بیمه شده است مگر آنکه در بیمه نامه یا الحاقیه‌های آن استفاده کننده دیگری معین شده باشد که در آن صورت سرمایه بیمه به استفاده کننده معین شده تعلق می‌گیرد .

ماده ۱۱- مدارک لازم برای پرداخت سرمایه بیمه :

سرمایه بیمه شده در مقابل رسیدی که دارای امضاء مصدق باشد و پس از دریافت اسناد و مدارک مشروحه ذیل به استفاده کننده پرداخت خواهد شد .

۱-۱۱- بیمه نامه و اوراق الحاقی ضمیمه آن

۲-۱۱- قبض رسید حق بیمه‌های پرداخت شده

۳-۱۱- در صورتی که پرداخت سرمایه در صورت حیات بیمه شده باشد رونوشت کامل مصدق شناسنامه باید ارائه گردد .

۴-۱۱- در صورتی که پرداخت سرمایه بعد از فوت بیمه شده باشد باید کتباً با ذکر علت فوت در اولیت فرصت منتهی تا یک ماه (مگر در موارد غیر عادی) مراتب از طرف استفاده کننده یا بیمه گذار به اطلاع بیمه گر برسد به علاوه مدارک ذیل را برای رسیدگی در اختیار بیمه گر قرار دهند : گواهی رسمی‌فوت – گواهی مشروح آخرین پزشک معالج که در آن علت بیماری و شروع و سیر آن ذکر شده باشد و در صورتی که معالجه به عمل نیامده باشد ، مدارک مثبته حاکی از بیماری و علل فوت و اوضاع و احوالی که فوت در آن اتفاق افتاده باشد تهیه و ارائه گردد – گواهی انحصار وراثت در صورتی که استفاده کنندگان در بیمه نامه و اوراق الحاقی مشخص نشده باشند – بیمه گر حق دارد اطلاعات و مدارک تکمیلی در این زمینه مطالبه یا خود تهیه کند – در صورتی که اشتباهی در تاریخ تولد بیمه شده در موقع انعقاد قرارداد بیمه رخ داده باشد حق بیمه‌های اشتباهی مسترد و یا از سرمایه کسر خواهد شد – بیمه گر پس از دریافت اسناد و مدارک مزبور و اطمینان از صحت آنها حداکثر ظرف یک ماه تعهدات خود را انجام خواهد داد .

ماده ۱۲- مفقود شدن بیمه نامه یا قبوض رسید حق بیمه :

در صورت مفقود شدن بیمه نامه یا قبوض رسید حق بیمه ، بیمه گذار باید هر چه زودتر مراتب را کتباً به بیمه گر اطلاع دهد تا بیمه گر پس از اطمینان یافتن از فقدان آنها المثنای آنها را صادر کرده و در اختیار بیمه گذار بگذارد .

ماده ۱۳- نشانی قانونی محل اقامت بیمه گذار در ایران :

۱-۱۳- نشانی بیمه گذار به ترتیبی که در پیشنهاد بیمه زندگی نوشته و امضاء کرده است ، نشانی قانونی او محسوب شده و مکاتبات بیمه گر به همان نشانی ارسال خواهد شد .

۲-۱۳- در صورتی که بیمه گذار محل اقامت خود را تغییر دهد موظف است که نشانی محل اقامت جدید خود را کتباً به اطلاع بیمه گر برساند .

۳-۱۳- هرگاه بیمه گذار خارج از ایران اقامت نماید باید یک نفر مقیم ایران را به بیمه گر معرفی کند که در کارهای مربوط به بیمه عمر نماینده او باشد و بیمه گر نامه‌های مربوط را به عنوان و نشانی نام برده ارسال نماید .

۴-۱۳- در صورت عدم توجه بیمه گذار به رعایت این مقررات ، مکاتبات بیمه گر به آخرین نشانی بیمه گذار در ایران که به بیمه گر اطلاع داده شده معتبر تلقی خواهد شد .

۵-۱۳- بیمه گذار و نماینده او در ایران باید در کلیه مکاتبات خود به عنوان شرکت بیمه پاسارگاد در تهران یا شعب آن در شهرستان‌ها شماره بیمه نامه عمر خود را که درباره آن مکاتبه کرده اند در نامه خود قید کنند .

ماده ۱۴- دادگاه‌های صالحه :

این بیمه نامه بر اساس قانون بیمه و مقررات مربوط به آن تنظیم شده است و در مورد تمام دعاوی که علیه بیمه گر راجع به اجرای آن ممکن است اقامه شود صریحاً تعهد و موافقت می‌شود که به محاکم صالحه ایران ارجاع خواهد گردید .

ماده ۱۵- مدت مرور زمان :

مدت مرور زمان دعاوی ناشی از بیمه نامه دو سال از تاریخ حادثه منشاء دعوی است .

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

شرایط ویژه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد:

 1. در این بیمه نامه سرمایه بیمه عمر ضریبی از میزان قدرت پرداخت حق بیمه، بیمه گذار در ماه خواهد بود. این ضریب می‌تواند ۶۰، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۰، ۲۱۰، ۲۴۰ و ۳۰۰ برابر انتخاب گردد.
 2. حق بیمه این قرارداد می‌تواند به روش ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه پرداخت گردد.
 3. در نحوه پرداخت حق بیمه، پیش‌بینی شده است که بیمه‌گذار بتواند حق بیمه را به‌صورت تلفیقی از روش یکجا (به‌صورت سپرده‌گذاری نزد بیمه‌گر) و اقساطی پرداخت نماید.
 4. مدت بیمه‌نامه می‌تواند از ۵ سال تا ۳۰ سال درخواست گردد. ولی درهرصورت مجموع مدت بیمه نامه و سن بیمه‌شده نمی‌تواند از هفتاد سال تجاوز نماید.
 5. برای مقابله با تورم به درخواست بیمه‌گذار با افزایش حق بیمه به میزان ۳، ۵، ۷، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و ۲۵ درصد در هرسال نسبت به سال قبل، سرمایه بیمه نیز به همین نسبت افزایش خواهد یافت.
 6. اندوخته حاصل‌شده از محل بیمه‌نامه متعلق به بیمه‌گذار است و در طول مدت بیمه‌نامه وی حق دارد این اندوخته را به‌طور کامل برداشت (بازخرید) و یا به‌صورت وام دریافت نماید.
 7. بیمه‌گر متعهد است سود ناشی از مشارکت در منافع حاصل از سرمایه خود را علاوه بر سرمایه بیمه به بیمه‌گذار پرداخت نماید.
 8. چنانچه بیمه گذار درخواست افزایش پرداخت حق بیمه را در سالهای بعد بنماید می‌تواند حداکثر به میزان افزایش حق بیمه درخواست شده ۳، ۵، ۷، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و ۲۵ درصد بدون نیاز به انجام معاینات پزشکی سرمایه بیمه عمر خود را افزایش دهد. لازم به ذکر است که می‌توان افزایش حق بیمه را درخواست کرد ولی بیمه عمر را ثابت نگه داشت و افزایش سرمایه درخواست نگردد. این امر باعث می‌شود اندوخته ریاضی بیشتری در بیمه‌نامه ایجاد شود. (اندوخته ریاضی بیمه‌نامه مبلغی است که هرساله پس از کسر هزینه‌ها از حق بیمه باقی می‌ماند و با ذخیره ریاضی بیمه‌نامه در پایان سال قبل جمع شده و هرساله سود معینی با نرخ بهره فنی به آن اضافه می‌شود.)
 9. بیمه‌گذار می‌تواند از حساب اندوخته‌های خود برای تأمین هزینه‌های ضروری تا میزان ۹۰% از محل ارزش بازخرید خود وام دریافت نماید.
 10. بیمه‌گذار می‌تواند بیمه‌نامه خود را پس از پرداخت ۶ ماه حق بیمه و سپری شدن این مدت بازخرید نماید.
 11. امکان تغییر سرمایه بیمه عمر و میزان حق بیمه پرداختی در طی قرارداد میسر می‌باشد.
 12. تضمین حداقل سود سالانه برای وجوه پرداختی بیمه‌گذار پس از کسر هزینه‌ها.
 13. پرداخت مشارکت در منافع در پایان مدت بیمه.
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

پوشش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 • تأمین نیازهای دوران بازنشستگی.
 • پوشش فوت طبیعی (سقف ۲۰۰ میلیون تومان).
 • پوشش فوت دراثرحادثه (سقف ۴۰۰ میلیون تومان).
 • معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی.
 • دریافت وام از محل اعتبار بیمه‌نامه بدون ضمانت بانکی (۹۰% ارزش بازخرید بیمه‌نامه) باکارمزد ۴%.
 • معافیت سرمایه عمر از پرداخت هرگونه مالیات.
 • قابل بازخرید بعداز ۶ ماه.
 • پوشش بیمه‌ای آتش‌سوزی منزل مسکونی به همراه پوشش اضافی زلزله تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان (متمایز با سایر شرکت‌های بیمه).
 • پرداخت سرمایه در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم تا سقف ۴۰ میلیون تومان (متمایز با سایر شرکت‌های بیمه).
 • پوشش نقص عضو و از کارافتادگی ناشی از حوادث تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان (متمایز با سایر شرکت‌های بیمه).
 • پرداخت هزینه پزشکی ناشی از حوادث تا سقف ۲۰ میلیون تومان (متمایز با سایر شرکت‌های بیمه).
 • پوشش امراض خاص تا سقف ۲۵ میلیون تومان (متمایز با سایر شرکت‌های بیمه).
 • پس‌انداز مطمئن و منظم از ماهی ۲۰ تا ۳۳۴ هزار تومان.
 • امکان دریافت بازنشستگی چندین برابر بیمه‌های جاری.
 • بهره‌مندی از سرمایه گذاری بلندمدت.
 • مدت اختیاری قرارداد (۵ تا ۳۰ سال).
 • تأمین هزینه تحصیلات، جهیزیه و ازدواج فرزندان.

پوشش تکمیلی بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد:

 • فوت در اثر حادثه: بیمه‌گذار می‌تواند تا سه برابر سرمایه بیمه عمر، درخواست پوشش اضافی فوت، نقص عضو و یا ازکارافتادگی در اثر حادثه را نماید. چنانچه سرمایه بیمه عمر خود را افزایش دهد، به همان نسبت سرمایه حادثه هم افزایش خواهد یافت.
 • هزینه پزشکی در اثر حادثه: بیمه‌گذار می‌تواند از پوشش هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه به میزان ۵% و یا ۱۰% سرمایه حادثه، استفاده نماید.
 • نقص عضو و ازکارافتادگی در اثر حادثه (کامل و دائم): بیمه‌گذار می‌تواند از پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه بهره‌مند شده و در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه‌شده، از پرداخت حق بیمه به میزان ۵۰% و یا ۱۰۰% تا پایان مدت بیمه‌نامه معاف شود و ضمناً بیمه‌گذار می‌تواند در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه‌شده تا میزان ۱۰%، ۲۵% و یا ۴۰% سرمایه عمر حداکثر تا مبلغ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال تحت عنوان سرمایه ازکارافتادگی از این پوشش استفاده نماید.
 • بیماری‌های خاص: بیمه‌گذار می‌تواند در صورت تمایل از بیمه تکمیلی سرمایه ابتلا به بیماری‌های خاص نیز به میزان ۱۰%، ۲۰% و یا ۳۰% سرمایه بیمه عمر حداکثر ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال بهره مند گردد.
 • آتش‌سوزی منزل مسکونی: بیمه‌گذار می‌تواند از پوشش آتش‌سوزی منزل مسکونی تا میزان ۵۰۰، ۷۵۰، ۱۰۰۰ و یا ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهانه به‌عنوان سرمایه بیمه آتش‌سوزی استفاده نماید. این سرمایه در طی سال‌های آتی می‌تواند سالانه به میزان ۵% و یا ۱۰% افزایش یابد.
 • معافیت از پرداخت حق بیمه:
 • با دریافت این پوشش چنانچه بیمه‌شده به علت بیماری یا حادثه ازکارافتاده کلی و دائم گردد و قادر به انجام هیچ‌گونه فعالیتی نباشد بیمه گر از دریافت حق بیمه صرف‌نظر نموده و بیمه‌نامه را به اعتبار خود باقی نگه می‌دارد. میزان معافیت از پرداخت حق بیمه ۵۰ یا ۱۰۰ درصد می‌باشد.
 • پرداخت سرمایه ازکارافتادگی دائم و کلی: بیمه‌شده در صورت ازکارافتادگی کلی و دائم به هر علت، علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه فوق غرامتی معادل سرمایه مندرج در قرارداد حداکثر تا سقف ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از بیمه پاسارگاد دریافت می‌نماید.

معافیت‌های مالیاتی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 1. سرمایه بیمه‌نامه (در صورت فوت و حیات بیمه‌شده) معاف از مالیات است.
 2. حق بیمه عمر جزء هزینه‌های پذیرفته‌شده ازنظر مالیاتی بوده و این موضوع برای بیمه‌گذارانی که شخصیت حقوقی دارند، قابل اهمیت است.

تخفیف ویژه برای بیمه گذاران بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد میلیونی هم‌وطنان گرامی و تأمین رفاه حال بیمه‌گذاران عمر و تأمین آتیه اقدام به ارائه ۵ تا ۴۰ درصد تخفیف ویژه با توجه به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه‌نامه نموده است. دارندگان بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه می‌توانند در زمان خرید بیمه‌نامه‌های شخص ثالث و بدنه اتومبیل، آتش‌سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند. گفـتنی است خریداران این بیمه‌نامه‌ها می‌توانند با مراجعه به شـعبه‌ها و نمـایندگی‌های سـراسـر کشور، از این فرصـت مناسب بهره‌مند شوند.

شرایط کلی بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) در راستای ارائه خدمات نوین بیمه و سرمایه‌گذاری به اقشار مختلف مردم و جلب رضایتمندی اقشار مختلف و تأمین مالی بخش اعظمی از افراد جامعه، اقدام به معرفی طرح سرمایه‌گذاری عمر و تأمین آتیه نموده تا بیمه‌گذاران قادر باشند از طریق اندوخته و پس‌انداز تدریجی خود، پس از طی یک دوره زمانی مالک سرمایه قابل‌توجهی گردند. این طرح در راستای تأمین سرمایه‌ای قابل‌توجه و خدمات بیمه‌ای به‌منظور تأمین آینده‌ای روشن و مطمئن ارائه می‌گردد. در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تأمین منابع لازم برای تشکیل سرمایه‌ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر را نیز خواهند داشت. بیمه عمر را می‌توان نوعی سرمایه‌گذاری تلقی نمود که افراد برای دوری گزیدن ازهر گونه تشویش خاطر در خصوص تأمین زندگی، اضطراب، تغییر شرایط درآمدی و اقتصادی خانواده انجام می‌دهند.

سن بیمه‌شده در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

نوزادان از آغاز تولد و بزرگ‌سالان تا سن ۶۵ سالگی می‌توانند از خدمات و سرمایه‌گذاری این بیمه‌نامه استفاده کنند. (سن بیمه‌شده + سال بیمه) نباید از ۷۰ بیشتر شود.

مدت بیمه در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

مدت بیمه بین ۵ تا ۳۰ سال می‌باشد.

شرکت بیمه پاسارگاد با امتیازاتی گسترده‌تر و برتر انواع گوناگون این بیمه را ارائه می‌نماید که مسلماً یکی از آنها مفید به حال شما و قادر به رفع نیازمندی‌های شما خواهد بود.

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

تعهدات بیمه گر در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 1. در صورت فوت بیمه‌شده در مدت بیمه، بیمه گر علاوه بر سرمایه بیمه‌نامه در مقابل خطر فوت بیمه‌شده، اندوخته ریاضی بیمه نامه را نیز پرداخت می‌کند.
 2. سرمایه بیمه خطر فوت مبلغی است که در ابتدای قرارداد بیمه مبلغ آن توسط بیمه گذارتعیین شده است که این مبلغ می‌تواند در مدت بیمه ثابت بوده و یا با روند معینی افزایش یابد.
 3. سقف سرمایه بیمه خطر فوت (بیمه عمر) حداکثر مبلغ یک میلیارد ریال می‌باشد.
 4. در صورت فوت بیمه‌شده در اثر حادثه علاوه بر پرداخت سرمایه بیمه عمر و اندوخته ریاضی بیمه‌نامه سرمایه بیمه حادثه نیز به مبالغ فوق اضافه خواهد شد. میزان این سرمایه ضریبی از سرمایه بیمه عمر بوده
 5. حداکثر سقف سرمایه برای بیمه حادثه نیز مبلغ یک میلیارد ریال خواهد بود.
 6. درصورتی‌که بیمه‌شده در پایان مدت بیمه در قید حیات باشد، بیمه‌گر ذخیره ریاضی بیمه‌نامه را به ذینفع بیمه‌نامه پرداخت می‌کند. ذخیره ریاضی بیمه‌نامه مبلغی است که هرساله پس از کسر هزینه‌ها از حق بیمه، باقی می‌ماند و با ذخیره ریاضی بیمه‌نامه در پایان سال قبل جمع شده و هرساله سود معینی با نرخ بهره فنی به آن اضافه می‌شود.

تعهدات بیمه گذار در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 1. پرداخت به‌موقع حق بیمه، که این حق بیمه می‌تواند در اقساط سالانه، شش ماهه، سه ماهه و ماهانه پرداخت شود که هرساله امکان افزایش آن به‌طور ثابت میسر می‌باشد.
 2. رعایت کلیه مقررات پیش‌بینی شده در شرایط عمومی و شرایط خصوصی بیمه‌نامه.

مبلغ حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

با هر شرایط اقتصادی می‌توان از سرمایه‌گذاری عمر و تأمین آتیه برخوردار شد. این مبلغ بین حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ ریال و حداکثر ۳٫۳۳۴٫۰۰۰ ریال ماهیانه می‌تواند باشد.

انعطاف در پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

از مهم‌ترین ویژگی‌های بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری قابل‌انعطاف بودن آن است که شرایط آن با توجه به توان مالی شما قابل پرداخت است. شما می‌توانید حق بیمه‌های خود را در طول مدت بیمه افزایش یا کاهش دهید. کاهش در پرداخت حق بیمه در دفعات محدود، منوط به وجود مبلغ کافی در اندوخته سرمایه‌گذاری شماست.

نحوه پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

دارندگان دفترچه بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد می‌توانند علاوه بر پرداخت اقساط خود در شعب بانک‌های پاسارگاد، تجارت و کشاورزی به‌صورت حضوری؛ از طریق اینترنت بانک و یا عابر بانک‌های پاسارگاد نیز اقدام به پرداخت حق بیمه خودنمایند. بیمه‌گذاران گرامی به‌منظور پرداخت حق بیمه خود از طریق اینترنت بانک و دستگاه‌های عابر بانک، از شناسه قبض و شناسه پرداخت مندرج در برگه‌های دفترچه استفاده نمایند. حق بیمه بنا به تقاضای بیمه‌گذار می‌تواند در سررسیدهای ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه پرداخت گردد. الگوی پرداخت حق بیمه‌ها بر اساس علاقه‌مندی خود می‌توانید دو روش را برای پرداخت حق بیمه‌های خود انتخاب کنید:

 1. حق بیمه ثابت: در طول مدت بیمه مبلغ ثابتی را به‌عنوان حق بیمه در هر نوبت می‌پردازید.
 2. حق بیمه افزایشی با نرخ معین: می‌توانید با توجه به توانایی خود هرسال مبالغ حق بیمه را از بین ۵ تا ۲۵% افزایش دهید.
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

راهنمای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه

راهنمای پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه از طریق خودپرداز بانک پاسارگاد (ATM)

دارندگان دفترچه بیمه‌های عمر و آتیه می‌توانند با مراجعه به خودپردازهای بانک پاسارگاد و واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت چاپ‌شده بر روی برگه اقساط این بیمه‌نامه نسبت به پرداخت حق بیمه عمر خود اقدام نمایند.

راهنمای پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه از طریق کارت‌خوان پاسارگاد

قبوض اقساط بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه از طریق پایانه‌های فروشگاهی (کارت‌خوان POS) نیز قابل پرداخت بوده و بیمه‌گذاران گرامی می‌توانند از این طریق اقدام به پرداخت حق بیمه‌نامه نمایند.

راهنمای پرداخت حضوری در شعب بانک پاسارگاد

بیمه‌گذاران گرامی با مراجعه حضوری به شعب بانک‌های پاسارگاد تجارت و کشاورزی با ارائه دفترچه اقساط بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه، امکان پرداخت حق بیمه خود را دارند. در مراجعه حضوری لطفاً توجه گردد، دفترچه پرداخت توسط مسئول باجه بانک ماشین‌نویسی گردد.


نحوه اعلام خسارت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده خسارت بیمه عمر انفرادی

همان‌طور که می‌دانید پرداخت خسارت یکی از مهم‌ترین موضوعات ازنظر مشتریان در صنعت بیمه است. این اهمیت در بیمه‌های عمر انفرادی به جهت ارتباط این بیمه‌نامه‌ها با جان افراد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. از آنجائی که پرداخت به‌موقع و صحیح خسارت مستلزم داشتن اطلاعات و مدارک کامل است، از شما نمایندگان و همکاران محترم خواهشمند است در صورت وقوع هر یک از خسارت‌های مشمول بیمه‌نامه نسبت به اعلام به‌موقع و ارسال تمامی مدارک موردنیاز اقدامات لازم را انجام دهند.

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

مدارک مشترک جهت تشکیل پرونده خسارت بیمه عمر انفرادی:

 • اصل بیمه‌نامه و دفترچه‌های اقساط.
 • کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه بیمه شده.

مدارک جهت تشکیل پرونده خسارت بیمه عمر در صورتی که پرونده خسارت مربوط به فوت بیمه‌شده باشد:

 • اعلام خسارت توسط بیمه‌گذار یا ذینفع بیمه‌ای.
 • جواز دفن (کپی برابر اصل).
 • خلاصه رونوشت وفات (کپی برابر اصل).
 • کپی کل صفحات باطل شده شناسنامه و کارت ملی بیمه شده.
 • فتوکپی برابر اصل شده شناسنامه استفاده‌کنندگان (در صورتیکه ذینفع وراث قانونی باشند گواهی انحصار وراثت متناسب با سرمایه بیمه ).

مدارک جهت تشکیل پرونده خسارت بیمه عمر در صورت فوت بر اثر حادثه:

علاوه بر مدارک فوق مدارک زیر نیز موردنیاز است

 • مشروح گزارش حادثه (انتظامی/محلی).
 • گواهینامه رانندگی بیمه شده مرتبط با نوع وسیله نقلیه (درصورت حادثه رانندگی).

مدارک جهت تشکیل پرونده خسارت بیمه عمر در صورتی که پرونده خسارت مربوط به بیمه تکمیلی بیماریهای خاص باشد:

 • درخواست کتبی اعلام خسارت توسط بیمه شده.
 • ارسال اصل کلیه مدارک پزشکی.
 • گزارش پزشک معالج در خصوص نوع بیماری و درمان صورت گرفته.

مدارک جهت تشکیل پرونده خسارت بیمه عمر در صورتی که پرونده مربوط به استفاده از پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه بعلت از کار افتادگی کلی و دائم باشد:

 • درخواست کتبی اعلام خسارت توسط بیمه شده.
 • تکمیل فرم گواهی پزشک معالج طبق نمونه پیوست.
 • مدارک پزشکی در ارتباط با نوع صدمه و یا بیماری.

مدارک لازم جهت پرداخت هزینه درمانی بیمه شدگان شرکت بیمه پاسارگاد

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده خسارت برای پرداخت هزینه‌ پاراکلینیکی :

 • اصل قبض مرکز درمانی با درج تاریخ و ممهور به مهر مرکز درمانی.
 • کپی دستور پزشک در خصوص انجام کار با درج تاریخ و ممهور به مهر پزشک معالج یا کپی گزارش مربوط.

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده خسارت برای پرداخت هزینه‌ بیمارستان:

 • اصل صورتحساب بیمارستان به همراه صورت ریز خدمات ارائه شده توسط قسمتهای مختلف آن (از جمله آزمایشگاه ، رادیولوژی ، داروخانه و …) ممهور به مهر بیمارستان.
 • کپی پرونده پزشکی بیمار (از جمله گزارش بیهوشی، شرح عمل ، شرح حال بیمار ، خلاصه پرونده و …).

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده خسارت برای پرداخت هزینه دندانپزشکی:

 • اصل نسخه دندان‌پزشک با درج تاریخ، مبلغ و شرح کامل کارهای انجام‌شده با ذکر شماره دندان ممهور به مهر دندان‌پزشک.
 • عکس رادیولوژی دندان (PA) جهت درمان ریشه‌ها، کشیدن دندان و ایمپلنت و برای موارد ارتودنسی رادیولوژی فک (OPG).

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده خسارت برای پرداخت هزینه ویزیت:

 • اصل نسخه پزشک که در آن تاریخ، نام و نام خانوادگی بیمار و مبلغ دریافتی بابت ویزیت توسط پزشک درج و ممهور به مهر پزشک یا مرکز درمانی باشد.

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده خسارت برای پرداخت هزینه دارو:

 • اصل نسخه پزشک حاوی نام و نام خانوادگی بیمار (یا برگه دوم دفترچه درمانی بیمه‌شده) که در آن تاریخ و اقلام دارویی درج‌شده و ممهور به مهر پزشک باشد و مبلغ دریافتی بابت هر دارو توسط داروخانه در آن درج و مهمور به مهر داروخانه نیز باشد.
بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

فهرست مراکز پرداخت خسارت بیمه پاسارگاد

 • مشهد – جواد خطیب زاده – مشهد بلوار بعثت – حدفاصل بلوار رضا و بلوار طالقانی – پلاک ۴۹ – ۰۵۱ – ۶ – ۳۸۴۶۰۸۹۴ – ۰۵۱ – ۳۸۴۶۸۷۹۲
 • اصفهان (مرکزی) – سعید عزیزی – اصفهان – خیابان شهید قدوسی (آپادانا اول) – شماره ۲۱۷ – ۰۳۱ – ۳۶۶۲۹۰۰۲ – ۴ – ۰۳۱ – ۳۶۶۲۷۹۶۱
 • پونک – عباس رضاپور – تهران – میدان پونک – بزرگراه اشرفی اصفهانی – بالاتر از تقاطع نیایش – ساختمان فدک – طبقه فوقانی بانک پاسارگاد – ۰۲۱ – ۴۴۸۳۹۲۴۳ – ۷ – ۰۲۱ – ۴۴۸۲۳۹۶۶
 • تنکابن – حمیدرضا ساسانی – تنکابن میدان کریم آباد – بلوار امام رضا (ع) – ۰۱۱ – ۵۴۲۸۹۷۵۴ – ۶ – ۰۱۱ – ۵۴۲۸۹۷۵۲
 • قزوین – مهدی نظریان – قزوین خیابان فلسطین – نبش بلوار شمالی – طبقه فوقانی بانک پاسارگاد – ۰۲۸ – ۳۳۳۶۰۶۸۰ – ۲ – ۰۲۸ – ۳۳۳۴۷۹۸۵
 • گرگان – احسان آزادمحله – گرگان خیابان شهید بهشتی – جنب بهشت شانزدهم – ۰۱۷ – ۳۲۱۴۸۵۰۰ – ۳ – ۰۱۷ – ۳۲۱۵۱۵۹۱
 • کرج (گلشهر) – سیدافشین صبور – کرج – بلوار ۴۵متری گلشهر – گلزار غربی – بین میدان بسیج و پل مهرشهر – ۰۲۶ – ۳۳۵۱۴۱۳۳ – ۰۲۶ – ۳۳۵۱۳۰۰۱
 • شیراز (فرهنگ) – امیر اردیبهشت – شیراز – بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر) – بعد از کوچه ۴۸ – پلاک ۱۸۳ – ۰۷۱ – ۳۶۳۶۲۶۴۷ – ۸ – ۰۷۱ – ۳۶۳۶۲۶۵۰
 • تبریز (بلوار آذربایجان) – مسعود احمدی – تبریز – بلوار آذربایجان – تقاطع سرداران فاتح – جنب نمایندگی ایران خودرو – ۰۴۱ – ۳۲۸۵۷۰۰۷ – ۰۴۱ – ۳۲۸۵۷۰۰۷
 • یزد – جواد خواجه علی – یزد – صفائیه – خیابان تیمسار فلاحی – روبروی خیابان عدالت – ۰۳۵ – ۳۸۲۷۱۹۳۰ – ۰۳۵ – ۳۸۲۷۲۱۵۰
 • بندرعباس (رسالت) – احمد جمالی خرنجانی – بندعباس – بلوار رسالت جنوبی – نبش کوچه عدالت یک – پلاک ۲ – ۰۷۶ – ۳۳۶۱۷۱۰۶ – ۷ – ۰۷۶ – ۳۳۶۱۰۷۹۷
 • رشت – غلامرضا صبوری – رشت – چهار راه گلسار – بوستان ملت – خیابان شهید احمدزاده – چهارراه امین الضرب – پلاک ۳۱۷ – ۰۱۳ – ۳۳۸۵۵۲۸۸ – ۰۱۳ – ۳۳۸۵۵۲۸۷
 • ساری (جام جم) – بهزاد الوندی پور – ساری – میدان امام – خیابان جام جم – نبش شیرینی سرای جام جم – پلاک۴۴ – ۰۱۱ – ۳۳۳۷۷۳۰۶ – ۸ – ۰۱۱ – ۳۳۳۷۴۳۳۲
 • اردبیل – مسعود سبزچی دهخوارقانی – اردبیل – ایستگاه سرعین – نرسیده به میدان قدس – خیابان آب (کوچه بهار۲) – پلاک ۶ – ۰۴۵ – ۳۳۷۲۲۹۰۷ – ۰۴۵ – ۳۳۷۳۰۹۵۱
 • اهواز – محمد آقاامیری – اهواز – کیانپارس – خیابان توحید غربی (پهلوان سابق) – جنب دبستان آیت اله بهبهانی – پلاک ۱۱۳ – ۰۶۱ – ۳۳۳۳۲۴۶۷ – ۹ – ۰۶۱ – ۳۳۳۳۲۴۷۰
 • نیشابور – احمدرضا طاهری – نیشابور – بلوار بعثت – نبش بعثت یک – پلاک۸۲ – ۰۵۱ – ۴۳۳۴۸۴۰۰ – ۰۵۱ – ۴۳۳۴۸۴۰۳
 • اراک – حسین افراز – اراک – میدان سرداران – ساختمان تالار بورس – طبقه دوم – ۰۸۶ – ۳۲۲۳۷۷۹۰ – ۱ – ۰۸۶ – ۳۲۲۳۷۷۹۲
 • بیرجند – خانم زهرا چاوشان – بیرجند – خیابان معلم – خیابان قدس شرقی – پلاک۱۸ – ۰۵۶ – ۳۲۲۱۳۶۷۵ – ۷ – ۰۵۶ – ۳۲۲۱۳۶۷۴
 • بجنورد – سید علی اکبر صالح پور – بجنورد – خیابان طالقانی – حد فاصل چهارراه بسیج و میدان بازرگانی – نبش کوچه شهید کلاهدوز – ۰۵۸ – ۳۲۲۴۸۵۶۲ – ۴ – ۰۵۸ – ۳۲۲۳۴۲۴۰
 • شهرکرد – مجتبی فرهودی – شهرکرد – خیابان شهید بهشتی (ورزش) – نبش کوچه شماره ۷ – پلاک ۱ – ۰۳۸ – ۳۳۳۴۲۶۱۰ – ۵ – ۰۳۸ – ۳۳۳۴۲۶۳۳
 • کاشان – سیدروح اله زواره – کاشان – خیابان شهید رجایی – مجاور خیابان میر عماد – طبقه فوقانی بانک پاسارگاد – ۰۳۱ – ۵۵۴۶۹۲۲۴ – ۶ – ۰۳۱ – ۵۵۴۵۹۱۶۶
 • بوشهر – اردشیر ایزدپناه شیرازی – بوشهر خیابان امام خمینی – روبروی بیمارستان تخصصی دی – نبش کوی بوستان ۲۵ – طبقه فوقانی بانک پاسارگاد – ۰۷۷ – ۳۳۳۳۰۶۷۷ – ۰۷۷ – ۳۳۳۳۲۳۰۲
 • ارومیه (مرکزی) – پیمان قلیزاد – ارومیه – بلوار والفجر۲ – جنب مجموعه فرهنگی ورزشی دادگستری – پلاک ۱۵ – ۰۴۴ – ۳۳۳۷۰۶۸۰ – ۲ – ۰۴۴ – ۳۳۳۷۱۱۲۷
 • کرمان – افروز بنی اسدی – کرمان – ابتدای بلوار جهاد – ابتدای خیابان مولوی – ساختمان سوم سمت چپ – پلاک ۱۸۹ – ۰۳۴ – ۳۲۲۳۸۷۷۰ – ۰۳۴ – ۳۲۲۳۸۷۰۱
 • ارمغان – رضا امان آبادی – تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از تقاطع نیایش – نبش خیابان ارمغان – طبقه فوقانی بانک پاسارگاد – ۰۲۱ – ۲۲۰۳۸۰۱۴ – ۰۲۱ – ۲۲۰۳۸۳۵۸
 • همدان – بابک الوندی – همدان – میدان بیمه – بلوارسی متری عمار – بعد از سه راه پردیس – پلاک ۳۰ – ۰۸۱ – ۳۸۲۱۴۳۵۰ – ۴ – ۰۸۱ – ۳۸۲۴۲۷۱۵
 • آمل – مجید فقیه نصیری – آمل – بلوار امام رضا (ع) – میدان صدف – نبش رضوان ۶۹ – ۰۱۱ – ۴۳۲۲۰۱۲۲ – ۰۱۱ – ۴۳۲۴۹۳۲۱
 • زنجان – محمدحسین یوسفی – زنجان – سعدی وسط – طبقه فوقانی بانک پاسارگاد – ۰۲۴ – ۳۳۳۶۵۰۶۱ – ۳ – ۰۲۴ – ۳۳۳۶۵۰۶۱ – ۳
 • تهرانپارس – محمدحسن اسماعیلی – تهران – تهرانپارس – بزرگراه رسالت – بعد از چهارراه تیرانداز – نرسیده به ایستگاه متروی تهرانپارس – پلاک ۱۳۵ – ۰۲۱ – ۷۷۷۴۲۱۸۴ – ۰۲۱ – ۷۷۷۴۲۱۲۸
 • سبزوار – محمد خسروجردی – سبزوار – خیابان اسد آبادی (عظیمیان) – شماره ۵۱۹ – شرکت بیمه پاسارگاد – ۰۵۱ – ۴۴۲۴۵۲۰۰ – ۰۵۱ – ۴۴۲۴۱۸۵۰
 • سمنان – نادعلی فخر آور – سمنان – بلوار ولیعصر – نرسیده به بلوار ارم – پلاک ۶۵ – ۰۲۳ – ۳۳۳۳۹۹۲۳ – ۰۲۳ – ۳۳۳۳۹۱۳۳
 • بابل – کریم محمدزاده – بابل – بلوار شهید بهشتی – پارک نوشیروانی – جنب پمپ بنزین – ۰۱۱ – ۳۲۳۹۶۵۵۲ – ۳ – ۰۱۱ – ۳۲۳۹۶۷۰۵
 • سنندج – آرش جلالی – سنندج – ابتدای بلوار شبلی – جنب مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی – پلاک ۶۷ – ۰۸۷ – ۳۳۲۴۹۰۴۵ – ۷ – ۰۸۷ – ۳۳۲۴۹۰۴۸
 • چالوس – بهروز توکلی – چالوس – بلوار شهید مطهری – نرسیده به میدان مصلی – روبروی دانشکده علوم وفنون نیروی دریایی سپاه – ۰۱۱ – ۵۲۲۱۷۵۶۰ – ۳ – ۰۱۱ – ۵۲۲۲۳۰۵۰
 • بندرانزلی – مهرگان رضاپور طشی – بندرانزلی – خیابان مطهری – بالاتر از جهانگانی – ۰۱۳ – ۴۴۵۳۱۰۶۸ – شماره ۸ وارد شود
 • کرمانشاه – مختار کریمی – کرمانشاه – خیابان بنت الهدی – مقابل بنیاد شهید – پلاک۲۳۴ – ۰۸۳ – ۳۸۲۱۴۳۴۹ – ۰۸۳ – ۳۸۲۳۳۵۷۰
 • قم – کوروش بخشنده – قم – میدان امام – بلوار کارگر – نبش کوچه نهم – پلاک ۱۱۰ – ۰۲۵ – ۳۶۷۰۶۸۱۷ – ۲۱ – ۰۲۵ – ۳۶۷۰۶۸۲۲
 • مهاباد – ابراهیم محمدی – مهاباد – خیابان استاد محمد قاضی – پشت شرکت نفت – نبش کوچه مردوخ – کاشی ۲ – (روبروی مدرسه فاطمیه) – ۰۴۴ – ۴۲۳۴۸۰۸۵ – ۶ – ۰۴۴ – ۴۲۳۴۸۰۸۳
 • بندرعباس (آزادی) – مجتبی معصومی تختی – بندر عباس – خیابان امام خمینی بین چهارراه بلوکی و میدان یاد بود طبقه فوقانی بانک ملت شعبه آزادی طبقه اول – ۰۷۶ – ۳۲۲۱۲۷۰۷ – ۱۰ – ۰۷۶ – ۳۲۲۳۵۰۴۰
 • شاهرود – یوسف صحنه – شاهرود – خیابان شهید آیت اله مدنی – پلاک ۳۷ – ۰۲۳ – ۳۲۲۴۳۵۱۴ – ۰۲۳ – ۳۲۲۳۲۶۴۸
 • گنبدکاووس – سید محمد موسوی – گنبدکاووس – خیابان سرابی – خیابان شهید کلاهدوز – پلاک ۳۳۵ – ۰۱۷ – ۳۳۵۵۹۰۰۱ – ۰۱۷ – ۳۳۵۵۹۰۸۰
 • آستارا – کیانوش راعی – آستارا – بلوار ساحلی (سفیر امید) – نبش کوچه پریان – پلاک ۲۰ – ۰۱۳ – ۴۴۸۱۱۴۰۱ – ۳ – ۰۱۳ – ۴۴۸۱۱۴۰۶
 • مراغه – محمد رضاوندی – مراغه – شهرک ولی عصر – ابتدای خیابان آزادگان – جنب آپارتمان نسترن – پلاک ۵۰۸ – ۰۴۱ – ۳۷۴۱۳۲۰۰ – ۴ – ۰۴۱ – ۳۷۴۱۳۲۰۴
 • زاهدان – غلامرضا جعفری – زاهدان – بلوار معلم – حدفاصل معلم ۶ و ۸ – پلاک۱۱۲ – ۰۵۴ – ۳۳۴۱۹۷۵۵ – ۰۵۴ – ۳۳۴۱۹۷۵۴
 • لاهیجان – افشین آقاسی طسوجی – لاهیجان – میدان چای – خیابان آیت اله کاشانی – نرسیده به میدان عاقلیه – ۰۱۳ – ۴۲۲۴۹۸۰۴ – ۷ – ۰۱۳ – ۴۲۲۴۹۰۶۶
 • خوی – محمدامین حسینی رجا – خوی – بلوار شیخ نوایی – روبروی اداره اوقاف – پلاک۴۴ – ۰۴۴ – ۳۶۳۶۱۲۰۲ – ۳ – ۰۴۴ – ۳۶۳۶۱۲۰۱
 • شهرضا – مرتضی بیگی هرچگانی – شهرضا – خیابان حافظ غربی – جنب کاشی اصفهان – پلاک ۱۷۲ – ۰۳۱ – ۵۳۵۰۸۰۴۰ – ۴ – ۰۳۱ – ۵۳۵۰۸۰۳۹
 • میاندوآب – داریوش پاشائی – میاندوآب – بلوار ساحلی – روبروی نگهبانی پارک ساحلی – ۰۴۴ – ۴۵۲۶۲۳۹۶ – ۰۴۴ – ۴۵۲۶۲۳۴۵
 • میانه – مهدی مرادی – میانه – خیابان امام – جنب سینما عصر جدید – ۰۴۱ – ۵۲۲۵۳۱۳۵ – ۷ – ۰۴۱ – ۵۲۲۵۳۱۳۸
 • بهشهر – حمید فرضای – بهشهر – خیابان مطهری (فرودگاه سابق) – روبروی دادگستری – پلاک۱۰۵ – ۰۱۱ – ۳۴۵۲۰۱۶۶ – ۷ – ۰۱۱ – ۳۴۵۲۰۱۶۵
 • یاسوج – علی نبی – یاسوج – بلوار ابوذر – روبروی ابوذر ۴ – ۰۷۴ – ۳۳۲۲۰۹۳۵ – ۶ – ۰۷۴ – ۳۳۲۲۰۹۳۷
 • ایلام – مرزبان سلیمان دوست – ایلام – میدان کشوری – بلوار شهید بهشتی – جنب اداره کل پست استان ایلام – ۰۸۴ – ۳۲۲۴۵۷۶۰ – ۰۸۴ – ۳۲۲۴۵۷۵۹
 • دامغان – مجتبی ملکی صید آبادی – دامغان – خیابان شهید بهشتی – نبش بهشتی ۲۴ – پلاک ۵۲۲ – ۰۲۳ – ۳۵۲۶۳۸۰۱ – ۰۲۳ – ۳۵۲۶۳۸۰۵
 • پارس آباد مغان – آتیلا بیرامی – پارس آباد مغان – میدان آزادی (فلکه اجیرلو) – بلوار شهید بهشتی – نرسیده به خیابان شورا – ۰۴۵ – ۳۲۷۳۲۶۵۴ – ۰۴۵ – ۳۲۷۳۲۶۳۳
 • بروجرد – مهدی شیخی نژاد – بروجرد – بلوار تختی – خیابان شهید صارمی – پلاک ۵۲ – ۰۶۶ – ۴۲۵۱۶۰۱۰ – ۲ – ۰۶۶ – ۴۲۵۰۸۶۴۷
 • مرند – جمشید کوه کمری – مرند – بلوار معلم – مابین کوی رضوان شمالی و چهارراه معلم – پلاک ۱۱۳ – ۰۴۱ – ۴۲۲۷۹۲۴۵ – ۸ – ۰۴۱ – ۴۲۲۷۹۲۴۳
 • آبادان – حسین میردار هریجانی – آبادان – بلوار قدس – بین بهار ۲۹ و ۳۰ – پلاک ۲۳۹ – ۰۶۱ – ۵۳۳۲۷۵۲۹ – ۳۰ – ۰۶۱ – ۵۳۳۲۴۴۰۱
 • خرم آباد – کوروش بخشنده – خرم آباد – بلوار ولیعصر – رو به روی امور آب – پلاک۱۱۰ – ۰۶۶ – ۳۳۲۴۴۱۲۳ – ۶ – ۰۶۶ – ۳۳۲۰۸۰۸۲
 • تربت حیدریه – رضا ابراهیم آبادی – تربت حیدریه – بلوار فردوس – بین مدرس ۱و۳ – پلاک ۵۱ – ۰۵۱ – ۵۲۳۲۲۰۸۱ – ۰۵۱ – ۵۲۳۲۲۰۸۶
 • یادگار – سعید نوری – تهران – خیابان امام خمینی – بعد از تقاطع جیحون – جنب بانک رفاه کارگران – پلاک ۸۳۱ – ۰۲۱ – ۶۶۳۷۹۳۸۵ – ۰۲۱ – ۶۶۳۷۵۳۱۷
 • دزفول – علیرضا طاهری راد – دزفول – خیابان روستا – روبروی قرنی – پلاک ۱۳۰ – ۰۶۱ – ۴۲۵۴۳۹۳۸ – ۴۰ – ۰۶۱ – ۴۲۵۳۱۰۵۹
 • ساوه – سیدمهدی حسینی – ساوه – بلوار آیت اله طالقانی – بلوار رسالت – نرسیده به میدان هنر – پلاک ۵۹ – ۰۸۶ – ۴۲۲۲۱۶۶۶ – ۶۸ – ۰۸۶ – ۴۲۲۲۹۰۵۳

استعلام بیمه نامه عمر و تامین آتیه

از اهداف همیشگی شرکت بیمه پاسارگاد در اختیار گذاشتن اطلاعات شفاف و صادقانه به بیمه‌گذاران خود بوده، هست و خواهد بود. بر این باور هستیم که مشتریان و بیمه‌گذاران شرکت بیمه سرمایه ما می‌باشند. پس بر آن شدیم با تلاش شبانه‌روزی گروه آی تی این امکان ارزشمند را برای شما عزیزان فراهم‌سازیم. جهت استعلام بیمه عمر پاسارگاد در سامانه استعلام پرداخت حق بیمه عمر، بیمه‌گذاران محترم بیمه عمر پاسارگاد می‌توانند با وارد نمودن شماره بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه و شماره ملی یا شناسنامه خود در سامانه نرم‌افزار بیمه پاسارگاد اطلاعات بیمه عمر خود را به‌طور کامل مشاهده نمایند. ذکر این نکته ضروری است که به دلیل تنوع زمانی روش‌های پرداخت حق بیمه عمر در بیمه عمر پاسارگاد و همچنین تنوع سیستم‌های مالی دریافت‌کننده حق بیمه عمر، در حال حاضر اطلاعات مربوط به پرداخت هر قسط از بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد، ۳۰ روز پس از تاریخ پرداخت، در این سامانه قابل‌مشاهده خواهد بود.

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

پنل مشاهده اطلاعات بیمه نامه عمر و تامین آتیه

جهت مشاهده اطلاعات و سوابق بیمه عمر خود از طریق پنل زیر اقدام به وارد شدن در اکانت بیمه‌نامه خودنمایید. جهت دسترسی به اطلاعات بیمه عمر و تأمین آتیه و مشاهده سوابق خود تنها کافی است از طریق شماره بیمه‌نامه خود که روی سند بیمه‌نامه و همچنین دفترچه اقساط بیمه‌نامه ثبت‌شده است و کد ملی بیمه‌گذار اقدام به مشاهده وضعیت بیمه‌نامه خودنمایید.

مثال شماره بیمه نامه : ۴۸/۳۰۰۰۱/۰/۰/۱۳۹۴/۱۲۳۴۵۶

اطلاعات بیشتر درباره بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از ویکیپدیای فارسی.