برگزاری کارگاه آموزشی راز ثروت و توانگری در مشهد

برگزاری کارگاه آموزشی راز ثروت و توانگری در مشهد

به همت مدیر منطقه ۲ کارگاه آموزشی انگیزشی راز ثروت و توانگری با حضور ۷۰۰ نماینده عمومی، نمایندگان دائم و موقت بیمه عمر منطقه ۲ در روز ۱۷ اردیبهشت ماه در تالار ابن سینای شهر مشهد با دعوت از بابک توکلی برگزار شد.

در ابتدای همایش علی خلیل زاده مدیر منطقه ۲، پس از تبریک اعیاد شعبانیه و خیرمقدم، خاطره ای از انقلاب را به این مضمون عنوان کرد: در سال ۱۳۵۶ بیمه ایران و آمریکا جشنی برای هفتصدمین بیمه عمر صادره در ایران برگزار کردند، حال امروز در شرکتی کار می کنیم که تا امروز یک میلیون و هفتصد هزار بیمه عمر صادر کرده و از این تعداد بالغ بر ۱۲۰ هزار بیمه عمر در منطقه۲ و ۷۳ هزار بیمه نامه در شعبه مشهد صادر شده است.

مدیر منطقه ۲ افزود: تقریبا از هر ۵۰ نفر در کشور و از هر ۴۱ نفر در استان خراسان، یک نفر بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد دارد که این موفقیت را مرهون تلاش و زحمت تمامی نمایندگان ، همکاران و مدیریت آگاه و توانمند شرکت هستیم.

وی با اظهار این امر که دستیابی به این موفقیت بدون الطاف خداوند غیرممکن است و همه ما در برابر این لطف می بایست شکرگذار باشیم، گفت: شکر عملی یعنی مراقبت از دستاوردها، اگر بیمه را یک سیستم ببینیم و اجزا آن را مشتریان، نمایندگان، کارشناسان، مدیران، تجربه بدست آمده، ذخایر ایجاد شده، خودشناسی، برند حاصل شده، انسجام مدیریتی و امنیت کارکنان، علاقه مندی هریک از افرادیکه زیر پرچم پاسارگاد قرار می گیرند بدانیم، همه این ها حاصل لطف خداوند است.

خلیل زاده اذعان داشت: هر روز باید بهتر از روز دیگر باشیم و رشد باید متناسب باشد یعنی همدر شکل و هم معنا و گرنه مانند کاریکاتوری می شود که اجزا آن با هم متناسب نیست. باید دستاوردها موزون ومتناسب با همدیگر رشد کنند.

در ادامه همایش، کارگاه آموزشی بابک توکلی در دو نوبت صبح و عصر به مدت ۷ ساعت برگزار شد که مورد استقبال و توجه فراوان شبکه فروش قرار گرفت.